3 hodnocení

Řecké olivy Chalkidiki s oreganem a česnekem

Česneku se nemusíte bát - obsahují ho velmi málo. Výtečné, vakuově balené olivy Chalkidiki v nálevu, které byly zpracovány na Krétě. Jsou s peckou, aby se minimalizovala ztráta chuti a antioxidantů do nálevu. Pokud jste někdy byli v Řecku, tak si po prvním otevření a přivonění této skvělé kombinace tří chutí řeknete "Áááh, Řecko..." 

Varianta
Skladem
99 Kč

Tyto úžasné obří olivy pro Vás spolu s bylinkami a olivovým olejem dovážíme přímo z Kréty. Byly přirozeně fermentovány a obsahují mnoho prospěšných látek, za zmínku stojí např. oleocanthal, který má podobné (pozitivní) účinky jako ibuprofen. Olivy musí být slané a tyto nejsou přesolené - pro případné snížení obsahu soli doporučujeme je pár hodin před konzumací nechat v čisté vodě.


Složení: zelené olivy s peckou, nálev (voda, sůl), česnek 2%, oregano, kys. mléčná, kys. citronová (regulátor kyselosti).

Skladování: v temnu a chladu, po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců.

Dovozce: Pavel Bokvaj, Na Šafránce 37, Praha, 101 00, IČ: 03074943, DIČ: CZ8406030490.

Země původu: Řecko. Řecký výrobek.

Výživové hodnoty 100g oliv bez pecky: Energetická hodnota: 480kJ/120kcal. Bílkoviny: 1.52g. Tuky: 11.2g, z toho nasycené: 2.0g. Sacharidy: 2.4g, z toho cukry 0.4g. Sůl: 3g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu