3 hodnocení

Vanilková pasta od Cejlonského Koření

Jedna z nejlepších vanilkových past. Vyrábíme ji sami speciální metodou z námi dovážených nejkvalitnějších vanilkových lusků o vysoké vlhkosti. Neobsahuje žádná umělá aromata, žádné vanilkové extrakty a už vůbec ne vanilkový prášek (mletou vanilku), který je zneuctěním vanilky, protože ho nelze vyrobit z jiné, než ze suché vanilky. 

 

Varianta
Skladem (6 ks)
499 Kč
Kategorie: Vše

S vanilkovými lusky je hezká práce, ale jednak někdy člověk nemá chuť se s nimi piplat, jednak v čase ztrácejí vlhkost, ne vždy je potřeba celý lusk, a především není vždy jednoduché zpracovat samotný lusk bez vyškrabaného vanilkového kaviáru, který se tak většinou vyhazuje, což je velká škoda.
A proto jsme začali vyrábět vanilkovou pastu z našich prvotřídních madagskarských vanilkových lusků, která tyto problémy řeší. Pasta obsahuje pouze nejlepší vlhké vanilkové lusky a glycerol (v nejmenším možném množství - 50%), bez kterého nelze pastu vyrobit.
Jedna poctivá čajová lžička pasty odpovídá jednomu velkému vanilkovému lusku, v jednom balení je zhruba 5 velkých vanilkových lusků. Pasta místy obsahuje krátká jemná vlákýnka z vanilkových lusků, která nejsou na závadu. 

 

Pastu vyrábíme přímo z těchto lusků:

 

 

Složení: tobolky orchideje Vanilla planifolia 50%, potravinářský glycerol 50%.

Země původu vanilky: Madagaskar

Výrobce: Cejlonské Koření

Latinský název: Vanilla planifolia

Skladování: v temnu mimo lednici. Po otevření uchovávejte v lednici.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu