1 hodnocení

Esenciální olej cejlonského černého pepře

100% čistý, neředěný, prvotřídní esenciální olej cejlonského černého pepře

Varianta
Skladem (>10 ks)
129 Kč
Kategorie: Vše

Použití: Aromaterapie, pro použití přímo na pleť tento olej řeďte 1:20 s rostlinným olejem, např. kokosovým. Nejprve vyzkoušejte malé množství pro případ alergie.

Upozornění: Hořlavina! Používejte v bezpečné vzdálenosti od horkých předmětů či ohně, jen v aromalampách a difusérech. Chraňte oči. Uchovávejte v chladu mimo dosah dětí. Při náhlém požití, zasažení očí nebo sliznic zasažené místo důkladně oplachujte vodou a ihned vyhledejte lékaře.

Esenciální olej černého pepře je pozoruhodný. Dává nám poznat aroma, které když je přítomno ať už v celém, nebo mletém pepři, tak je známkou jeho vysoké kvality. Toto neobvyklé komplexní aroma připomínající mandarinku v sobě kombinuje citronové (limonen), pryskyřičné (pinen) a mnohé další aromatické látky, například karyophyllen, který je přítomen jak v pravé skořici, tak například v hřebíčku, oreganu či dokonce v marihuaně. Zajímavostí je, že v pepřovém oleji není žádný pálivý piperin, jelikož piperin není aromatická a těkavá látka, olej tedy na rozdíl od samotného pepře vůbec nepálí. Esenciální oleje testujte a používejte vždy ředěné.

Složení: 100% přírodních látek, orientačně: 15-40% karyophyllen, 20% limonen, 15% b-pinen, 15% sabinen, 7% copaen, 4% cubenol aj.

Země původu: Sri Lanka, vyrobeno parní destilací

Náš vlastní dovoz: ano

Latinský název: Piper nigrum

Skladování: lahvičku uchovávejte v našem sáčku při pokojové teplotě mimo sluneční záření. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu